Simptomat qe sjellin dashurine

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Simptomat qe sjellin dashurine

Mesazh nga Lsailha prej Thu Jun 26, 2008 4:02 pm

Le te njifemi me simptomat e para dhe deri tek te fundit te dashurise>
Cilat jane?
Me vjen keq qe nuk mund te flas per te tilla simptoma, pasi nuk kam.
jam me antivuruus:cry:
avatar
Lsailha

Female
Numri i postimeve : 39
profesioni : Fshesaxhesh
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi