ASNJĖ PIKĖ

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

ASNJĖ PIKĖ

Mesazh nga Guest prej Thu Sep 13, 2007 7:48 pm

Dy pijanec u takuan nė rrugė dhe po bisedonin;
-A ke ngrėnė sot mėngjez?-e pyeti njėri.
-Unė?Zot ruana,asnjė pikė,iu pėrgjegj tjetri!!

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi